|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вихідна потужність | 3 Вт x 2 RMS |
|---|---|
| Розділення каналів | > 45 дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Нелінійні спотворення | < 0,5% (1 Вт, 1 КГц) |
| Діапазанон частот | 120 Гц - 20 КГц |
| Входи | лінійний вхід 3,5 мм |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Габарити | 80 мм (Ш) x 90 мм (Г) x 176 мм (В) |
| Живлення | USB 5В |



