|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Акустична система Microlab B18
Артикул
B18
Немає в наявності
0 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Форм-фактор | 2.0 |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Вихідна потужність | 3 Вт |
| Розподіл потужності | 1.5 Вт x 2 |
| Розділення каналів | 45 дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | 65 дБ |
| Нелінійні спотворення | 0.3% (1 Вт на 1 кГц) |
| Діапазанон частот | 100 - 20 000 Гц |
| Мембрани динамиків | 2" |
| Виходи | 3.5 мм TRS |
| Входи | 3.5 мм TRS |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Габарити | 65 x 82 x 170 мм |
| Вага | 0.38 Кг |
| Живлення | 5 В, USB |


