|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Форм-фактор | 2.0 |
|---|---|
| Матеріал | MDF/Пластик |
| Вихідна потужність | 6 Вт |
| Розподіл потужності | 3 Вт х 2 |
| Розділення каналів | > 45 дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Нелінійні спотворення | < 0.3 % 1 Вт 1 кГц |
| Діапазанон частот | 120 Гц – 20 000 Гц |
| Мембрани динамиків | 2" |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Габарити (сателіти) | 10 x 13 x 15 см |
| Вага | 960 г |
| Живлення | USB 5V, 1A |


