|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Акустична система Microlab B51
Артикул
B51
Немає в наявності
0 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Форм-фактор | 2.0 |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Вихідна потужність | 4 |
| Розподіл потужності | 2x2, Вт |
| Розділення каналів | 40, дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | 65 , дБ |
| Нелінійні спотворення | 5, % (1Вт на 1 кГц) |
| Діапазанон частот | 80 - 18 000, Гц |
| Мембрани динамиків | 1.5" |
| Входи | 3,5 stereo |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Габарити | 205x68x35, мм |
| Вага | 0.29 кг |
| Живлення | USB, В/Гц |




