|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Акустична система Microlab B53
Артикул
B53
Немає в наявності
0 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Форм-фактор | 2.0 |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Вихідна потужність | 3 |
| Розподіл потужності | 1,5x2, Вт |
| Розділення каналів | 50, дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | 70, дБ |
| Нелінійні спотворення | 0,3, % (1Вт на 1 кГц) |
| Діапазанон частот | 40- 20 000, Гц |
| Мембрани динамиків | 2.5" |
| Входи | USB |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Габарити | 80х178х83, мм |
| Вага | 0,7 кг |
| Живлення | USB, В/Гц |
| Пульт ДУ | Дротовий |





