|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Акустична система Microlab B55
Артикул
B55
Немає в наявності
600 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Форм-фактор | 2.0 |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Вихідна потужність | 4 Вт |
| Розподіл потужності | 2 х 2 Вт |
| Розділення каналів | 40 дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | 65 дБ |
| Нелінійні спотворення | 1 % (1Вт на 1 кГц) |
| Діапазанон частот | 80 Гц - 18 кГц |
| Мембрани динамиків | 2" |
| Виходи | 3.5 мм stereo |
| Входи | 3.5 мм stereo |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Габарити | 66 x 150 x 74 мм |
| Вага | 0,62 кг |
| Живлення | USB |


