|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Форм-фактор | 2.0 |
|---|---|
| Матеріал | MDF |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Розподіл потужності | 10х2 Вт |
| Розділення каналів | 45 дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | 75 дБ |
| Діапазанон частот | 40 - 20 000 Гц |
| Мембрани динамиків | 1" |
| Мембрана динаміка сабвуфера | 4" |
| Виходи | 3.5 mm minijack |
| Входи | 3.5 mm minijack |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Габарити (сателіти) | 135 х 185 х 229 мм |
| Вага | 3.6 кг |
| Живлення | 220 В |




