|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Акустична система Microlab B73
Артикул
B73
Немає в наявності
2 200 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Форм-фактор | 2.0 |
|---|---|
| Матеріал | MDF |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Розподіл потужності | 10 Вт x 2 |
| Розділення каналів | 40, дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | 60, дБ |
| Нелінійні спотворення | 0,3, % (1Вт на 1 кГц) |
| Діапазанон частот | 60-20 000, Гц |
| Мембрани динамиків | 4" + 1" |
| Виходи | terminals |
| Входи | 2xRCA + 2xRCA дополнительный |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Габарити | 150x186x240, мм |
| Вага | 7,2 кг |
| Живлення | 220V, AC |

