|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Акустична система Microlab B77BT
Артикул
B77 BT
Немає в наявності
0 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Форм-фактор | 2.0 |
|---|---|
| Матеріал | MDF |
| Вихідна потужність | 64 Вт |
| Розподіл потужності | 32 Вт х 2 |
| Розділення каналів | > 50 дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | > 75 дБ |
| Діапазанон частот | 50 - 20 000 Гц |
| Входи | 2RCA, Bluetooth |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Габарити | 154 x 266 x 221 мм |








