|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Форм-фактор | 2.1 |
|---|---|
| Матеріал | MDF |
| Вихідна потужність | 56 Вт |
| Розподіл потужності | 16х2+24, Вт |
| Розділення каналів | 52, дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | 80, дБ |
| Нелінійні спотворення | 0,3, % (1Вт на 1 кГц) |
| Діапазанон частот | 35-20 000, Гц |
| Мембрани динамиків | 5.25" x-bass + 3" |
| Виходи | 2RCA |
| Входи | 2RCA |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Габарити (сателіти) | 110.5 x 132.5 x 195, мм |
| Габарити (сабвуфер) | 205 x 275 x 250, мм |
| Вага | 7,80, кг |
| Живлення | 220V, AC |

