|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Акустична система Microlab FC340
Артикул
FC340
Немає в наявності
0 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Форм-фактор | 2.1 |
|---|---|
| Матеріал | MDF |
| Вихідна потужність | 56 Вт |
| Розподіл потужності | 16 Вт * 2 + 24Вт |
| Розділення каналів | 45 дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | 80 дБ |
| Нелінійні спотворення | < 0.3 % 1 Вт 1 кГц |
| Діапазанон частот | 35 - 20 000 Гц |
| Мембрани динамиків | 3" |
| Мембрана динаміка сабвуфера | 5.25" |
| Виходи | 2RCA |
| Входи | 2RCA |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Габарити (сателіти) | 136 х 111 х 199 мм |
| Габарити (сабвуфер) | 272 x 214 x 255 мм |
| Габарити (підсилювач) | 501 х 317 х 25 мм |
| Вага | 7.4 кг |
| Живлення | 220 В |

