|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Акустична система Microlab SOLO6C
Артикул
SOLO6C
Немає в наявності
1 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Форм-фактор | 2.0 |
|---|---|
| Матеріал | MDF |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Розподіл потужності | 2 x 50 Вт |
| Розділення каналів | 55, дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | 85, дБ |
| Нелінійні спотворення | 0,3, % (1Вт на 1 кГц) |
| Діапазанон частот | 55-20 000, Гц |
| Мембрани динамиків | 6,5" + 1" |
| Виходи | Terminals |
| Входи | 2RCA + 2RCA |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Габарити (сателіти) | 210 x 270 x 361, мм |
| Вага | 13,7 кг |
| Живлення | 220V, AC |
| Пульт ДУ | Бездротовий |






