|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Форм-фактор | 2.1 |
|---|---|
| Матеріал | MDF |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Розподіл потужності | 12 Вт × 2 + 16 Вт |
| Розділення каналів | > 45 дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | > 80 дБ |
| Нелінійні спотворення | < 0,3% |
| Діапазанон частот | 35 Гц – 20 000 Гц |
| Мембрани динамиків | 1,5" х 2 + 3" х 2 |
| Мембрана динаміка сабвуфера | 5,25" |
| Виходи | 2 RCA |
| Входи | 2 RCA + USB, SD |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Габарити (сателіти) | 110 × 184 × 135 мм |
| Габарити (сабвуфер) | 220 × 227 × 265 мм |
| Вага | 6,1 кг |
| Живлення | 220V, AC |








