|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вихідна потужність | 11W |
|---|---|
| Розподіл потужності | 5W + 3W x2 |
| Розділення каналів | >45 дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | > 85 дБ |
| Нелінійні спотворення | < 0.5% (1W 1kHz) |
| Діапазанон частот | 200 Гц - 20 кГц |
| Мембрани динамиків | 2.0" x 2 , 4Ω |
| Мембрана динаміка сабвуфера | 3.0”, 4Ω |
| Входи | 3.5mm stereo |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Габарити (сателіти) | 61 x 82 x 97 мм |
| Габарити (сабвуфер) | 106 x 128 x 161 мм |
| Вага | 0,7 кг |
| Живлення | USB 5В 2А |


