|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Акустична система Microlab X1
Артикул
X1
Немає в наявності
4 600 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Форм-фактор | 2.0 |
|---|---|
| Матеріал | MDF |
| Вихідна потужність | 78 Вт |
| Розподіл потужності | 15 Вт х 2 + 24 Вт х 2 |
| Розділення каналів | > 45 дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | > 75 дБ |
| Нелінійні спотворення | < 0,3% 1 Вт 1 кГц |
| Діапазанон частот | 50 - 20000 Гц |
| Мембрана динаміка сабвуфера | 5.25" |
| Виходи | XLR |
| Входи | RCA |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |


