|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Акустична система Microlab X15 5.1
Артикул
X15
Немає в наявності
8 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Форм-фактор | 5.1 |
|---|---|
| Матеріал | MDF/Пластик |
| Вихідна потужність | 170 Вт |
| Розподіл потужності | 16x5 + 90 Вт |
| Розділення каналів | 50 дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | 80 дБ |
| Діапазанон частот | 20 - 20 000 Гц |
| Мембрани динамиків | 2" |
| Мембрана динаміка сабвуфера | 8" |
| Виходи | 5RCA |
| Входи | 6RCA |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Габарити (сателіти) | 65 x 159 x 64 мм |
| Габарити (сабвуфер) | 297 x 437 x 297 мм |
| Вага | 15,5 кг |
| Живлення | 220 В |



