|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Акустична система Microlab X3
Артикул
X3
Немає в наявності
6 500 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Вихідна потужність | 90 Вт |
|---|---|
| Розподіл потужності | 45 Вт х 2 |
| Розділення каналів | > 50 дБ |
| Співвідношення сигнал/шум | > 80 дБ |
| Нелінійні спотворення | < 0.5% 1 Вт 1 кГц |
| Діапазанон частот | 40 Гц - 20 кГц |
| Мембрани динамиків | 1" |
| Мембрана динаміка сабвуфера | 5.25" |
| Виходи | Термінали |
| Входи | 2RCA |
| Bluetooth | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Габарити | 19 х 31 х 37 см |
| Вага | 17.25 кг |







