|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Навушники Microlab G4 black&blue
Артикул
G4
Немає в наявності
1 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Тип навушників | Повнорозмірні |
|---|---|
| Мікрофон | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Частотна хар-ка мікрофону | 15 - 20 000 Гц |
| Імпеданс | 32 Ом ± 15% |
| Імпеданс мікрофону | ≤ 2.2 кОм |
| Чутливість навушників | 112 ± 3 дБ |
| Чутливість мікрофону | -38 ±3 dB |
| Мембрани динамиків | 50 мм |
| Вага | 350 г |
| Живлення | 3.5 мм \ USB для RGB |




