|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Тип навушників | Повнорозмірні |
|---|---|
| Мікрофон | Так |
| Чуттєвість мікрофона | -40 ±3 дБ |
| Діапазанон частот | 20 - 20 000 Гц |
| Частотна хар-ка мікрофону | 30 Гц - 16 000 Гц |
| Імпеданс | 16Ω ± 15% на 1 кГц |
| Імпеданс мікрофону | ≤2.2KΩ |
| Чутливість навушників | 105 ± 3 дБ на 1 кГц |
| Мембрани динамиків | φ50 мм |
| Живлення | 3.5 мм \ USB для LED |





