|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Тип навушників | Multimedia |
|---|---|
| Мікрофон | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Вихідна потужність | 50mW |
| Чуттєвість мікрофона | 30mW |
| Діапазанон частот | 20Hz - 20kHz |
| Частотна хар-ка мікрофону | 30Hz - 15kHz |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Імпеданс мікрофону | 10 кОм ± 15% |
| Чутливість навушників | 108 ± 3dB |
| Чутливість мікрофону | -58 ± 3dB |
| Вага | 80 грамм |
