|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Тип навушників | Multimedia |
|---|---|
| Мікрофон | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Вихідна потужність | 50 мВ |
| Діапазанон частот | 15 Hz - 20 kHz |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Чутливість навушників | 108 dB ± 3 dB |
| Мембрани динамиків | 40мм |
| Вага | 175 грамм |




