Заказ звонка

Кнопка
*
*

MICROLAB. Про компанію, лідера в колонках для комп'ютера.

Ласкаво просимо на сайт представництва компанії Microlab Electronics і бренду microlab на території України і Молдови. Наша компанія спеціалізується на виробництві і продажу акустичних систем, колонок і навушників.

microlab - відкрита, творча компанія, яка розвивається. microlab - це світ якісного звуку, в який ми з радістю приймемо кожного з вас!

Наш девіз: «Just listen!» - «Просто слухай!». Слухай з нами, з друзями, поодинці - зроби своє життя яскравішим!

Ми прагнемо мислити і відчувати широко. Наша мета - не просто слідувати за тенденціям часу, але і брати участь в їх формуванні. Саме тому нам вдається втілювати в життя найсміливіші ідеї.

Більше 12 років наша компанія розробляє акустичні системи для домашніх кінотеатрів, колонки для персональних комп'ютерів і навушники для індивідуального використання, які не поступаються за звучанням техніці класу Hi-Fi. Лідуючі позиції в рейтингових списках і численні нагороди підтверджують високу якість продукції, що виробляється.

Ми працюємо для ВАС - всіх разом і для кожного індивідуально!

Ми могли б нескінченно говорити про переваги наших продуктів, але не будемо.

«Просто слухай!» І ти зрозумієш, що microlab - це не тільки якісний звук - це стиль життя, наповнений фарбами і позитивними емоціями.


Історія розвитку компанії:

Компанія Microlab Electronics, що спеціалізується на виробництві акустичних систем та комп'ютерної периферії, була створена в 1998 році в результаті злиття двох виробничих компаній, американської International Microlab і китайської Shenzhen Microlab Technology і називалася "Microlab Technology Company Limited". З перших днів пріоритетними напрямками діяльності нової компанії стали розробки, дослідження та впровадження інновацій в області створення акустичних систем. Інвестиції у власні розробки і строгий контроль якості дозволив компанії з самого свого заснування випускати дійсно конкурентоспроможну продукцію.


1998 рік   Едгар Жанг і Джек Ванг заснували акустичну лабораторію, яка почала розробку мультимедійних акустичних стереосистем з сабвуфером

1999 рік   Компанія почала масовий випуск 2.1-систем (модель М-200).

2000 рік   "Microlab Technology Company Limited" отримує міжнародне визнання, документально підтверджене сертифікатом про відповідність продукції стандарту якості ISO 9001: 2000 (British NQA). Виробничі площі компанії збільшилися до 4500 м2, кількість співробітників перевищує 400 чоловік.

2001 рік   Виробничі площі компанії складають 15000 м2, в штаті більше 1000 співробітників.

2002 рік   Завдяки чудовій якості продукції і стильному дизайну, торгова марка microlab набуває поширення по всьому світу. Розвивається виробництво комп'ютерних корпусів, блоків живлення.

2003 рік   Компанія починає дослідження в області виробництва акустичних систем класу Hi-Fi для домашніх кінотеатрів. На посаду головного консультанта в області досліджень і розробок Microlab запрошує всесвітньо відомого фахівця в області акустики Пітера Ларсена.

2004 рік   Висока якість і стильний дизайн продукції допомагають компанії успішно завойовувати ринки Північної та Південної Америки, Азії, Європи. Для розширення виробництва Microlab Technology купує 100000 м2 землі в Шеньчжені (Китай) для будівництва технопарку загальною площею офісно-виробничих приміщень 150000 м2.

2005 рік   Відкривається офіційне представництво Microlab Technology в Україні. Компанія стає ближче до споживачів.

2006 рік   Microlab Technology розширює асортимент продукції. На європейському ринку вперше з'являються лінійки Hi-Fi систем, розроблених під керівництвом Пітера Ларсена. Розпочав роботу новий технопарк microlab, розташований в районі Лонганг міста Шеньчжень.

2007 рік   Компанія Microlab Technology повністю переїжджає на нові виробничі площі в величезний технопарк. В цьому ж році компанія проходить сертифікацію системи менеджменту якості відповідно до ISO 9001: 2000 та сертифікацію системи екологічного менеджменту відповідно до 14001: 2004. Ставиться стратегічна мета на розробку і виробництво дуже якісних і доступних за ціною акустичних систем. Нова лінійка Solo викликала фурор на ринку акустичних систем для персонального комп'ютера і вивела його на новий якісний рівень, а лінійка Pure зробила якісний Hi-Fi звук доступніше.

2010 рік   Реорганізації менеджменту компанії: призначений новий Генеральний директор. Зміна назви - наразі "Microlab Technology Company Limited" слід називати "Microlab Electronics Company Limited". В цьому ж році продукція Microlab офіційно виходить на ринки Західної Європи.

2011 рік   Продукція компанії визнається найкращою акустикою для ПК. FC530U - отримує нагороду "Продукт року". H200 - стала "Лідером класу" за версією IXBT а бренд microlab оголошений найкращим за підсумками 2011 року

2012 рік   Початок виробництва портативних акустичних систем і систем з бездротовим підключенням по Bluetooth.

2013 рік   Випуск акустичних систем з бездротовим підключенням Bluetooth 4.0

2013 - 2018 роки Microlab Україна регулярно представляє продукцію та новинки Microlab Technology (аудіосистеми, навушники, колонки) на різноманітних заходах в Україні. Компанія брала участь у СЕЕ Expo (Consumer Electronics & Entertainment) у 2015, 2016, 2017 роках - щорічних масштабних виставках електроніки та електротехніки, найбільших з подібних заходів в Україні. 


На даний момент Microlab Electronics є одним з найсильніших гравців на ринку мультимедійної акустики і комп'ютерної периферії. У компанії працюють провідні фахівці в галузі дизайну та акустики, функціонують 40 виробничих ліній, на кожній з яких здійснюється суворий контроль якості.

Продукція Microlab Electronics представлена ​​більш, ніж в 40 країнах світу (при цьому сама марка зареєстрована в 56 країнах). Компанія володіє 19 міжнародними нагородами та сертифікатами якості. Основними напрямками роботи, крім виробництва, як і раніше залишаються дослідження та інноваційні технології. Зараз Microlab Electronics - володар 21 патенту на свої розробки.


MICROLAB.UA